تحصیل در چین

ادامه تحصیل در چین

دانشجویان فراوانی هستند که  قصد ادامه تحصیل در رشته های خاصی را دارند و یا  برای ادامه تحثیل صرفا کشور خاصی را مد نظر دارند، تحصیل در چین یکی از خواسته های دانشجویان ایرانی است، کشور چین با دارا بودن دانشگاه های با کیفیت و دارای سطح علمی بالا یکی از مقاصد مهم تحصیلی برای دانشجویان ایرانی محسوب می گردد، بنیاد بین المللی مطالعات چین با مدیریت دکتر وثوقی مدرس زبان چینی و استاد دانشگاه یکی از برترین مراجع اعزام دانشجو و ارائه خدمات بورسیه کشور چین است.

بنیاد بین المللی مطالعات چین

اعزام دانشجو به خارج در ایران قدمتی دیرینه دارد . برای اولین بار در زمان صدارت امیر کبیر دولت برای آموزش علمی و تخصصی های مورد نیاز در برخی رشته ها اقدام به اعزام دانشجو نمود و از آن زمان به بعد به دلیل عدم شرایط تحصیلی کافی در ایران راه کار های به وجود آمد که جوانان برای فراگیری علوم بتواند در کشور های دیگر به تحصیلات عالیه ادامه دهند . موسسه بنیاد جهانی جزء اولین و قدیمی ترین موسساتی است که به صورت خصوصی در ایران این فعالیت را آغاز نموده و با توجه به اینکه در آن مقطع زمانی اطلاعات افراد برای تحصیل در خارج از کشور بسیار پایین بود این موسسه توانست با ایجاد وانگیزه و علاقمندی و ترویج فرهنگ دانشگاهی گامی بزرگ در جهت ارتقاء سطح تحصیلی و علمی بدون توجه به جنبه در آمد زائی آن برداشته و تعداد زیاد ی دانشجو به خارج از کشور اعزام نماید.
این موسسه به تحقیق در مورد انجمن ایران و چین و دفتر دانشجویان در تهران پرداخت و با مکاتبه با دانشگاه های واجد شرایط شروع شد.

فرایند پذیرش:

فرایند پذیرش بدین صورت انجام می گرفت که ابتدا اطلاعات مربوط به پذیرش در دانشگاه میزان شهریه رشته های تحصیلی ، آب و هوا و وضعیت جغرافیایی به اطلاع افراد می رسید وپس از انجام مشاوره با توجه به وضع و نظر متقاضی محل تحصیل پیشنهاد می گردید و دانشجو با مراجعه به اطلاعات موجود در کتابخانه موسسه می توانست بررسی های لازم در مورد محل تحصیل را به دست آورد و پس از تکمیل نمودن فرم پذیرش و اعلام آمادگی مکاتبه بادانشگاه مورد نظر برای پذیرش تحصیلی انجام می گرفت .
در صورتی که سطح زبان فرد برای اخذ پذیرش کافی نبود،برای او کلاس آموزشی گذاشته و یا به یک آکادمی معتبر خارجی معرفی می گردید.از نکات برجسته فعالیت این بوده که طبق اسناد موجود خلاصه ای از بیوگرافی و اسامی کلیه افرادی که توسط این موسسه به خارج از کشور جهت تحصیل اعزام گردیده اند در دفتر ثبت شده و هم اکنون برخی از این افراد در سمتهای های کلیدی و مهم این کشور مشغول انجام وظیفه می باشد.
برای تماس با دانشگاهها ابتدا طی نامه ای در خواست ارسال فرم مخصوص پذیرش و شرایط آن می شده است و پس از بررسی شرایط آن دانشگاه در صورتیکه متناسب باشرایط دانشجویان بود از آن دانشگاه در خواست پذیرش به عمل می امد در اعلانات این موسسه در آن زمان آمده است: (چون هدف اصلی این موسسه کمک و راهنمایی به دانشجویان است لذا قیمتها تا سرحد رضایت دانشجویان قابل تغییر است)

 

موسسه بنیاد

جزء اولین و قدیمی ترین موسساتی است که در زمینه اعزام دانشجو به خارج از کشور فعالیت خود را آغاز نموده و توانسته با ایجاد انگیزه و ترویج فرهنگ دانشگاهی گامی بزرگ در جهت ارتقاء سطح تحصیلی بردارد و تعداد زیادی دانشجو به خارج از کشور اعزام نماید.
در وب سایت بنیاد سعی بر این شده است جدیدترین خبرها، آموزش ها و خدمات با محوریت چین در اختیار مخاطبان قرار داده شود.

همچنین موسسه بنیاد در زمینه های زیر فعالیت دارد:

 • تحصیل و خدمات آموزشی
 • اخذ بورسیه تحصیلی
 • فروشگاه کتب آموزشی زبان چینی
 • تورهای مسافرتی وتجاری
 • اقامت تجاری و کاری
 • ثبت شرکت و برند

منابع:

درباره ما


https://www.easyuni.com/china

ادامه مطلب ...

ثبت نام لاتاری

لاتاری گرین کارت آمریکا برنامه ای است که هر ساله توسط دولت آمریکا انجام می گیرد و طی آن بیش از 100 هزار نفر از سراسر دنیا شانس برنده شدن در این برنامه را خواهند داشت، فلسفه این کار تامین نیروی کار انسانی در آمریکا و همچنین حفظ تادل قومیتی و نژادی است، بنا بر این از هر کشور تعداد خاصی برنده می شوند که شانس ایرانی ها برای این منظور بسیار زیاد است و این قرعه کشی به هیچ وجه شامل تحریم های آمریکا نبوده و نیست، شایعه ای نیز وجود دارد که لاتاری دیگر برگزار نمی شود که همینجا این شایعه را تکذیب می نماییم و اعلام می داریم که امسال نیز لاتاری برگزار خواهد شد.

ثبت نام در این قرعه کشی رایگان است، اما با توجه به حساسیت آن و عدم شناخت بسیاری از افراد با نحوه ثبت نام، کارشناسان ما مسئولیت ثبت نام شما را با قیمتی بسیار اقتصادی ( 30 هزار تومان ) بر عهده می گیرند تا مشکلی در روند ثبت نام پیش نیاید، حتما می دانید که کوچکترین اشتباه مانند ارسال ناصحیح عکس و یا  جابجا نوشتن نام و نام خانوادگی و موارد ازین قبیل موجب سوخت هشدن شانس شما خواهد شد.

جهت ثبت نام به لینک زیر مراجعه فرمایید.

ثبت نام لاتاری

 

 

https://travel.state.gov/content/travel/en/us-visas/visa-information-resources/photos/photo-examples.html

ادامه مطلب ...

کانال هواشناسی

کانال تلگرام هواشناسی فعالیت خود را از پاییز 1394 آغاز نمود و تا به امروز همواره و بطور پیوسته اقدام به ارسال اخبار هواشناسی می نماید، کانال هواشناسی هرگز تعطیل نشده و نمیشود و شما می توانید بصورت روزانه تاریخ، تقویم و وضع هوا را مشاهده نمایید، همنین در زمان بارندگی کلیه اخبار و پیشبینی ها را مشاهده خواهید کرد و در زمان وقوع حوادث طبیعی می توانید اخبار آن را در این کانال مشاهده فرمایید، نقطه قوت این کانال عدم ارسال تبلیغات و پست های کاذب و تبادل لینک است بطوری که میانگین هر دو ماه یک بار فقط یک تبلیغ آن هم تبلیغات شخصی مدیران کانال قرار می گیرد، پس آسوده خاطر باشید  در کانالی عضو می شوید که بجز موضوع کانال موارد دروغ و کذبیات مشاهده نخواهید کرد.

🔅 کانال هواشناسی | تلگرام
🗓 تاسیس: آبان 94
🌧⛈🌨 فعال 7 روز هفته / 365 روز سال
🔰گزارش وضع هوای کشور
➕اخبار حوادث مهم / رویداد های مهم
# تنها کانال بدون درج تبلیغات و مطالب کاذب

ادمین:
@Contact_mee

آدرس تلگرامی کانال

https://t.me/abohava

آی دی کانال

@abohava

ادامه مطلب ...

اولین استارتاپ ویکند دانشگاه خوارزمی برگزار می شود

به گزارش انجمن پایش کسب و کار های نوپا، نخستین رویداد کار آفرینی آخر هفته (استارتاپ ویکند) دانشگاه خوارزمی کرج در اواخر تیر ماه سال جاری برگزار خواهد شد، در این رویداد که در تاریخ خای 27، 28 و 29 تیر ماه 1397 در این دانشگاه برگزار می شود تیم های استارتاپی با محوریت “زندگی شهری”، “استارتاپ های مالی” و حوزه سلامت به رقابت می پردازند.

بمنظور شرکت در این رویداد از طریق وبسایت (استارتاپ ویکند دانشگاه خوارزمی) اقدام فرماییدو سوالات خود را در (انجمن گفتگو استارتاپ های ایران) مطرح نمایید.

ادامه مطلب ...

شتابدهنده لاکتوژن

شتاب دهنده لاکتوژن که زیر نظر شرکت تک ژن مدیریت می شود با توان بالای متخصصین و اساتید زیست فناوری ایجاد شده است و هدف آن شتابدهی ایده ها و استارتاپ های این حوزه بخصوص پروبیوتیک ها است.

 

برنامه ی پنج ساله شتابدهنده بیوتکنولوژی میکروبی با محوریت فعالیت در حوزه های بیوتکنولوژی میکروبی ،
پروبیوتیک و بیوتکنولوژی غذایی به این شرح می باشد :
در برنامه شتابدهنده این مطلب دیده شده است که سیکل شتابدهی بدین صورت باشد که ورود به مرحله ی پیش
شتابدهی باز بوده و طول مدت این دوره برای ایده ها مختلف بین 6 تا 8 ماه می باشد ورود به مرحله ی شتابدهی
سالی دوبار و با فاصله ی شش ماه انجام خواهد شد و طول مدت حضور تیم ها در این مرحله نیز بسته به نوع طرح
16 – 18 ماه می باشد و اولین Demo day بعد از دو از شروع اولین مرحله ی شتابدهی بوده و بعد از آن با توجه به
اینکه هر شش ماه یکبار یک دوره شتابدهی کامل می شود بسته به شرایط و ایده ها سالی یک تا دو بار می باشد.
بنا به برنامه ریزی های صورت گرفته شده و همچنین پیش بینی ها در دوره ی اول تعداد تیم های ورودی به پیش
شتابدهی 5 – 10 تیم باشد که با توجه به اینکه بنا به هر دلیلی امکان دارد همه ی این تیم ها به مرحله بعد نرسند
انتظار میرود نهایتا 2 – 3 تیم موفق به ورود به مرحله ی شتابدهی نشوند .
بعد از اینکه تیم ها وارد مرحله ی شتابدهی شدند انتظار می رود در بدترین حالت 8 – 12 تیم به مرحله DEMO DAY برسند و آمادگی ورود به بازار را داشته باشند .
از نظر سرمایه گذاری بر روی تیم ها و ایده ها که از نظر مالی چه توزیع وزنی داشته باشند برای شتابدهنده مهم
است که ایده هایی که وارد میشوند دارای توزیع وزنی مناسبی ، در سال اول برای این توزیع وزنی در نظر گرفته
شده است که تیم هایی که جذب میشود بدین صورت توزیع فراوانی داشته باشند: دسته ی مالی 1 : 1الی 2 تیم ،
دسته ی مالی 2 : 1 تیم ، دسته مالی 3 : 1 تیم ، دسته مالی 4 : 1 الی 2 تیم ، دسته مالی 5 : 2 الی 3 تیم ، دسته
مالی 6 : 2الی 3 تیم .
بعد گذشت سال اول با توجه به پیش بینی های صورت گرفته در سال دوم در نظر گرفته شده است که پیش
شتابدهی بین 10 الی 15 تیم بتوانند فعالیت کنند که از این تعداد حدود 2 الی 3 تیم نتوانند به مرحله شتابدهی
نرسند ظرفیت در نظر گرفته شده برای این مرحله نیز 15 الی 20 تیم در نظر گرفته شده است انتظار میرود نهایتا
بتوانیم خروجی 12 الی 17 تیم داشته باشیم.
با توجه به افزایش ظرفیت پذیرش در شتابدهنده تقسیم نسبت وزنی برای تیم ها نیز بدین صورت خواهد بود : دسته
مالی 1 : 2 الی 3 تیم ، دسته مالی 2 : 2 تیم ، دسته مالی 3 : 2تیم ، دسته مالی 4 : 2 الی 3 تیم ، دسته مالی 5 : 2
الی 3 تیم ، دسته مالی 6 : 2 الی 3 تیم .
در نتیجه پیش بینی ما این است که در سال دوم بعد از برگذای اولین DEMO DAY حدود 20 تیم از شتابدهنده
خارج شوند برای سال سوم این پیش بینی سالی 35 تیم می باشد و سال جهارم هم با توجه به روند رشدی که در
نظر گرفته شده است خروجی ما 40 تیم بوده و سال پنجم این عدد به 45 تیم برسد.
ما در نظر داریم که در انتهای سال پنجم ما نهایتا 153 ایده و طرح را به مرحله ی ورود به بازار رسانده باشیم و این
تیم ها دوره ی شتابدهی را به طور کامل و با موفقیت سپری کرده باشند. از این تعداد تقسیم وزنی طرح ها بدین
صورت می باشد :

 

بزودی اطلاعات دقیق این شتاب دهنده منتشر می شود

ادامه مطلب ...

پشتیبانی و ارتباط با بلاک چین – BlockChain CRM

چرا استاده از بلاک چین در ارتباط ؟

شاید هنگامی که صحبت از پشتیبانی و ارتباط می شود، استفاده از فناوری های مبتنی بر بلاک چین کمی بزرگ به نظر برسد، اما هنگامی که حریم شخصی کاربر در میان باشد، می بایست از تمامی توان و امکانات در جهت فراهم آوردن حریم امن بهره برد.

موسسه پایش کسب و کار های نوپا در تلاش است تا زمینه های استفاده از بلاک چین را در برقراری ارتباط بین افراد و کارشناسان محیا سازد تا هر دو طرف به خصوص کارشناسان از بابت حریم شخصی آسوده خاطر باشند؛ موسسه پایش می کوشد تا با استفاده از سرویس های موجود و خلق سرویس های جدید ارتباط میان کارشناسان و افراد را رمزگذاری نماید. این رمز گذاری به شیوه خصوصی طراحی خواهد شد تا هر کارشناس قادر باشد میزان دسترسی کاربران به اطلاعات شخصی و یا مکالمات رد و بدل شده را کنترل نماید.

اهمیت این موضوع از آنجایی شکل گرفت که عمدتا ایده پرداز ها نمی خواهند اطلاعات شخصی آنها افشا گردد و همچنین اغلب کارشناسان تمایلی به افشای اطلاعات تماس خود ندارند پس با ایجاد بستری امن برای ارتباط می توان این نوید را به کارشناسان و افراد داد که با بهره گیری از این مکانیزم ارتباطی می توانند با خیالی آسوده به ارتباط خود ادامه دهند.

برخی مزایای این سرویس را می توان بشرح زیر عنوان کرد:

 1. امنیت بسیار بالاتر نسبت به سرویس های پیشین
 2. از بین بردن واسطه ها ( فنی و حقوقی) در ارتباط ها
 3. بالا بردن سطح حریم شخصی کاربر
 4. جلوگیری از حذف اطلاعات حتی با بروز خطای انسانی
 5. خروج از سیستم انحصاری ارتباطی
 6. قابلیت انتقال کلی یا جزئی اطلاعات و مکالمات به سرویس های دیگر
 7. قابل پیگیری بودن کلیه ارتباطات توسط کد گذاری ها و رسیدن به منبع اصلی

 

ادامه مطلب ...